Byli jste přihlášeni k odběru novinek z našeho webu

Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

Přátelství si NEKOUPÍŠ, musíš být TRPĚLIVÝ

„Ochoč si mne, prosím…“ řekla. „Rád bych,“ řekl malý princ. „Ale nemám moc času. Musím vidět spoustu věcí a potkat spoustu přátel.“ „Co sis neochočil, to neznáš,“ řekla liška. „Lidé už nemají čas něco poznávat. Kupují si hotové zboží u obchodníků, ale přátelství si nikde nekoupíš. Lidé už nevědí, co je to přátelství. Jestli chceš přítele,…

NEJSEM tím, kým si TY myslíš, že jsem!

Lidé vás často obviňují z toho, co sami dělají nebo z toho, co sami nezvládli.   Když vám nebo o vás řeknou, že se přetvařujete a jste falešní, je to pro to, že jsou sami takoví, ale na vědomé úrovni to ještě nezjistili.   Když vám řeknou, že jste namyšlení, dává vám to pouze informaci o tom…

LASKAVOST je důležitější než MOUDROST

„Moudrostí se obvykle rozumí shrnující a praktické rozumění světu i člověku, zároveň svrchované i taktně skromné, jež dává jistotu v rozhodování a jednání. K moudrosti nutně patří rozvaha, zkušenost a odstup od bezprostředních podnětů a okolností. Lidské společnosti moudrost vysoce cenily, ukládaly ji do přísloví, vyprávění i náboženských spisů a v mnoha kulturách se pokládá…

Poznej sám sebe a poznáš svět

SVĚT MŮŽEME POZNAT, ANIŽ BYCHOM PŘEKROČILI HRANICE. MŮŽEME VIDĚT CESTU DO NEBE, ANIŽ BYCHOM VYHLÉDLI Z OKNA. ČÍM DÁLE JDEME, TÍM MÉNĚ VIDÍME.   (LAO-C‘ 6 – století př.n.l.)   „Accept what is, let go of what was and have faith in what will be…“ Sonia Ricoti   Přijmi to, co je, pust to, co bylo a důvěřuj v…

Jsi lepší

„Kdosi našel orlí vejce a dal ho do hnízda slepici, která bydlela na dvorku za domem. Orlík se vylíhl s kuřaty a vyrostl s nimi. Celý život dělal orlík to, co kuřata na dvorku, a myslel si, že je kuře na dvorku. Hrabal v zemi a hledal červi a hmyz. Kvokal a kdákal. Plácal křídly a občas pár…

Když nám VŮBEC O NIC nejde

„Když lučištník střílí jen tak, má veškerý svůj um k dispozici. Když může vyhrát bronzovou sponu, už má trochu trému. A když je výhra ze zlata, oslepne, vidí dva terče a přestává být při smyslech. Jeho um je stejný, ale výhra ho rozpoltila. Záleží mu na ní. Myslí více na výhru než na střelbu a…

Věříme, že Vám naše rady pomohou

Děkujeme Vám za projevenou důvěru. Nesklaneme Vás!

S Lenkou jsem se potkala na kurzech metody RUŠ. Spolupráce s Lenkou při používání metody RUŠ byl přímo koncert. Je to výborná terapeutka, schopná se nacítit na klienta a přesně rozpoznat, kde je „zakopaný pes“. Dokáže briskně a rychle reagovat a s úžasnou lehkostí a SEBE-vědomím dovést klienta k tomu, aby se problému natrvalo zbavil. Lenku vřele z vlastní zkušenosti doporučuji všem.

Lenka Širlová, terapeutka metody RUŠ, poradkyně pro výživu a zdravý životní styl, asistentka zázemí metody RUŠ

Vidím Tvojí hrdě vztyčenou hlavu. Jsi žena, která ví, co chce a zná svojí cenu. To na Tobě nesmírně obdivuji. Obdivuji také Tvoji vnitřní disciplínu a smysl pro čest. Pod slupkou tvrdé a sebevědomé ženy je už „jen“ obrovské vřelé srdce, plné té nejčistší lásky, kterou bys nejradši zaplavila svět. Teď hned. Jsem šťastná a vděčná, že jsem Tě mohla poznat. Nesmírně si toho vážím a děkuji.

Hanka Římanová
STROLLERING - Mateřská v pohybu

Setkání s Lenkou jsou pro mě vždy obohacující. Empatická, charizmatická, přímá, otevřená s jasně a stručně formulujícími otázkami mě vždy dokáže překvapit. Podporuje mě v hledání vlastní cesty, nevnucuje mi žádná řešení. Děkuji Lence za přátelský přístup, plný důvěry a entuziasmu.

Ing. Roman Fink
finanční ředitel a člen představenstva

Od prvního dne, kdy jsem Lenku poznal, na ní obdivuji její přímost a otevřenost. Brzy jsem zjistil, že je to velmi silná žena, hrdá a moudrá zároveň. Jasně říká, co chce, stejně tak jasně, stručně a výstižně formuluje otázky. To je klíčové, protože jasné otázky jsou jako stabilní kamenné stupy, po kterých klient může projít přes močál obav, nejistot a zacyklení. Lenka má také zdravou míru asertivity, která druhému člověku dodává sílu dostat se přes překážky. Bez váhání Lenku doporučuji jako koučku, protože jsem si jistý, že každému klientovi pomůže najít cestu k cíli, a že její klient pocítí její odhodlanou podporu, sílu, tah na branku, efektivitu.

Petr Hadač
kouč osobního rozvoje

Lenka je koučem, člověkem, který Vás bude poslouchat. Svým entuziasmem, otevřeným srdcem, svoji důsledností a moudrostí s Vámi projde vším, co je potřeba. To je moje zkušenost s Lenkou a vřele Vám ji doporučuji.

Zuzana Julínová
personalistka

Koučink s Lenkou byl příjemný, obohacující, otevřel mi oči a nasměroval mě správným směrem a hlavně mi dodal sílu do zásadních rozhodnutí.

Otomar Dvořák
provozovatel restaurace a penzionu www.podradnicick.cz

Schůzka s Lenkou utekla jako voda. Její klid a jistota mi umožnily ponořit se do svého tématu a najít poměrně rychle odpovědi na otázky, které mne tížily. Je to báječný průvodce koučovacím procesem a jednoznačně ji doporučuji i Vám.

Aleš Vavřinec
kouč, průvodce osobní transformací

Chtěla bych poděkovat Lence za její profesionální a zároveň i přátelský přístup, kterým mi pomohla nejen v mém profesionálním, ale i osobním životě. Velmi si jí vážím za její schopnost motivovat a vcítit se do problémové situace a tu následně efektivně řešit. Naše sezení byla velmi příjemná. Lenka mě posunula díky svému doslova nakažlivému entuziasmu a správně volenému řešení mé situace do další úrovně mého profesního života.

Mgr. Veronika Přibylová
instruktorka jógy

Koučink s Lenkou plynul jako příjemný rozhovor o tom, jak co cítím a potřebuji, aby mi život fungoval hladce.  Jenže k tomu přišlo něco navíc  – na konci rozhovoru byl najednou výsledek. Pochopení dalších souvislostí sám o sobě. Uvědomění. Lenka byla moc dobře připravená a připadal jsem si, jako bychom se znali už dlouho. Moc hezky mě provedla mými vlastními myšlenkami  – s velkou vlídností, zájmem, lidskostí a empatií. Byl to pro mě přínosný i lidsky moc příjemný zážitek, ke kterému jsem se v myšlenkách ještě často vracel. Děkuji Lenko!

Ing. Jiří Husák, jednatel a ředitel Somfy pro ČR a SR, finalista soutěže Manažer roku 2013. Konzultant a lektor v oblasti vedení týmů, obchodu, kouč.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat

Rádi Vám poradíme!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.